Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Tenda od kovano zelezo so stolici i masi ili bez

Shitet nga: Pero 10 Shk 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Pajisje
Të tjera
Se prodava tenda 380x380 od masivno kovano zelezo, vo komplet so 4 masi i 12 stolici, a se prodavaat i oddelno.
Cena po dogovor

Sava Kovacevic br 6
Sproti novoto Vero
Leaflet
Në fillim