Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ramka za slika rezbarena

0 EUR

Shitet nga: Marjan 24 Shk 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtip
Pajisje
Të tjera
Ramka za slika rezbarena orev stara rezba .Sirina na rezbata (ramkata)12 cm .Dimenzii vnatresna sirina 85 cm ,vnatresna dolzina130 cm.Vo odlicna sostojba
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione