Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stolici za frizerski salon.

700 EUR

Shitet nga: Ferdese 17 Gush 01:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Pajisje
Të tjera
6 stolici uvezeni od Danska. Koristeni i vo dobra sostojba.
Ednata specijalna za shminka. 1 lamba za zatopluvanje na glava.
Leaflet
Në fillim