Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BANKET MASI I STOLICI POPUST 20%

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО 19 Maj 19:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
ФИРМА ФЕНИКО 2000 ОД 2017г ВО СВОЈАТА ПРОИЗВОДНА ПРОГРАМА ВОВЕДЕ И ПРОИЗВОДСТВО НА БАНКЕТ МАСИ ВО СИТЕ ДИМЕНЗИИ.МАСИТЕ СЕ ПРОИЗВЕДУВААТ ВО СТАНДАРДНИ ДИМЕНЗИИ,МАСИТЕ СЕ ПРИЗВЕДУВААТ СО РАСКЛОПУВАЊЕ НА НОЗЕТЕ
ЗА ЦВРСТИНАТА И ДИЗАЈНОТ НА МАСИТЕ УВЕРЕТЕ СЕ АКО НЕ ПОСЕТИТЕ
ОВИЕ МАСИ СЕ КОРИСТАТ ЗА ГОЛЕМИ РЕСТОРАНИ ЗА СВАДБИ,БАНКЕТИ И СЛ.
ПОКРАЈ БАНКЕТ МАСИТЕ ФИРМА ФЕНИКО ПРОИЗВЕДУВА И БАНКЕТ СТОЛИЦИ ВО ПОВЕКЕ
ДИЗАЈНИ 078/236 990 078/263 044
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
Фенико 2000, се наоѓа во прекрасната Општина Богданци, во источниот дел на Гевгелиско-валандовската котлина, на патот помеѓу Гевгелија и Дојран. Основана е во 1998год и се занимава со производство на елементи од ковано железо: - дворни огради, огради за тераси, училишта, како и брачни и единечни кревети изработени од ковано железо. Точната локација на фирмата се наоѓа на излезот од Општина Богданци, во непосредна близина на Спортската сала и фудбалското игралиште Вардарски.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Каменот бб Tregoje në hartë
078/236990 -078/263044-
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
078/236990 -078/263044
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione