Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stolici od novata kolekcija na IP studio

Shpallja e kompanisë Shitet nga: InterProekt Dizajn Studio 02 Pri 10:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavadar
Del od novite modeli na mebel kolekcija Prolet 2020

072 733 315
070 600 888
InterProekt Dizajn Studio
- Проектирање на 3Д проекти за внатрешен ентериер, - Производство на трпезариски маси и столчиња, клуб масички, - Сопствен изложбен салон за мебел и декоратива.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Западен Булевар бр.70а, Кавадарци Tregoje në hartë
043410850
http://ipdesign.com.mk/
InterProekt Dizajn Studio
043410850
Leaflet
Në fillim