Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Lulki od kovano zelezo

200 EUR

Shitet nga: Ivica 06 Dhj 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Izrabotka na lulaski kako na slikite, po vasi merki i po vas vkus.

So edno sedlo (slika) - 14 000 denari
So povekje sedla (slika) - 21 000 denari
Leaflet
Në fillim