Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prodava se trpezariska masa I 6 stola

0 MKD

Shitet nga: Dijana Atanasovska 05 Tet 07:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodava se trpezariska masa 180×90 medijapan visok sjaj I 6 stola eko koza.Dobro socuvani..
Dijana Atanasovska
072209534
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione