Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Trpezariska masa so 6 stolici

8 500 MKD

Shitet nga: Bojana Angeleska 10 Shk 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava komplet trpezariska masa so 6 stolici vo odlicna sostojba.
Bojana Angeleska
075538332
Leaflet
Në fillim