Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ekstra ceni na masi

Shitet nga: Vesna 10 Dhj 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Се продаваат две маси-тркалезна трпезариска средна големина со стакло и мала тркалезна со стакло за во дневна соба;пердиња за во детска соба -розево ,бордо драпери ,усисивач на вода со мал дефект и др.
Leaflet
Në fillim