Stilska masa izrabotena od drvo so 8 stolici

Shitet nga: Marija 14 Qer 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 2 330 MKD / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

350 EUR   500 EUR

Komuna: Manastir
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Масата е изработена од дрво и е црна боја лак, горниот дел е стакло црно. Има 2 столици-фотеља и 6 обични столици.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim