Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Trpezariska masa so stolovi

12 000 MKD

Shitet nga: Гоце 03 Shk 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Се продава трпезариска маса со шест столци. Изработени се од дрво.
Гоце
071/574-500
Në fillim