Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Trpezariska masa i stolici

0 MKD

Shitet nga: Верче / Мирјана 11 Nën 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Се продава трпезариска маса и 6 столици
Верче / Мирјана
071 23 11 10 / 070 998 432
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione