Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stolici i masi

Shitet nga: Vlatko 18 Pri 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prilep
Se pradava dobro zacuvani masi i stolici
Leaflet
Në fillim