Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Trpezariska masa i stolici kupeni od Vardar mebel

25 000 MKD

Shitet nga: Biljana 15 Tet 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam trpezariska masa i stolici od Vardar mebel kupena pred godina i pol po cena od 38000 ja prodavam za 25000 denari.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione