Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Тrpezariska masa

7 000 MKD

Shitet nga: vesna 09 Dhj 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
temno kafena (venge),dimenzii 160*90sm ,se pusta uste 40 sm ,so staklence na sredina ubava koristena malku,kupena e 18.900 denari a se prodava za 7000den
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione