Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Trpezariski masi

1 500 MKD

Shitet nga: Чедомир Стојковски 23 Nën 07:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Продавам 4 (може и шест) добро сочувани трпезариски столици изработени од чисто дрво, малку користени за цена од 1500 ден./ столица
Чедомир Стојковски
71228475
Leaflet
Në fillim