Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

LUKSUZNI KLUPSKI MASI OD MASIVNO DRVO

100 EUR

Shitet nga: Marija 09 Mar 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam 12 luksuzni masi od masivno creshovo drvo, vrvna izrabotka, mahagoni boja. Masite se mnogu kratok period koristeni i se prodavaat po mnogu poniska cena od nivnata vrednost. Masite se prodavaat site zaedno ili na parche. Za kupuvanje na site masi sledi ekstra popust
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione