Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Trpezariska masa i stolici od masivno drvo

9 900 MKD

Shitet nga: ana 08 Dhj 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam trpezariska masa od masivno drvo na razvlekuvanje (150x80+50) so 4 stolici dobro ocuvana
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione