Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mebel Lazovski najevtini klub masi

1 500 MKD

Shitet nga: Stevce 22 Nën 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Najevtini klub masi boi na lager buka i venge . Dimenzii 100 x 50 cm . Moze da se zemat vednas . Izrabotuvame po naracka kujni , plakari , komodi , biroa , kompjuterski masi i drugo po naracka . Ceni najskromni sto moze . Boja i materijal po izbor . Povelete .
Leaflet
Në fillim