Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Trpezariski stolici

9 000 MKD

Shitet nga: Predrag 15 Maj 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продаваат 6 дрвени трпезариски столици користени една година во одлична состојба.
Цената не е фиксна
Елена 070220461
Predrag
070220461
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione