Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Biro i stolica

3 000 MKD

Shitet nga: Vlatko 19 Qer 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Продавам биро (со големи фиоки) и столица.
Бирото е адаптирано за компјутер со даска на извлекување за тастатура.

Цена за комплет биро+столче= 3000 денари

само биро = 1800 денари
само столче = 1800 денари

Може да се видат во секое време.

контакт:
Ѓорѓи - 077-573-560
Влатко - 077-519-520

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione