Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Trpezariska masa

Shitet nga: Cane 09 Shk 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Trpezariska masa so 6 stolici.Masata e so staklo.Dimenzii 160x 90.Cena po dogovor.
Leaflet
Në fillim