Pleteni garnituri

Shitet nga: burim Dje 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Shkup
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Pleteni garnituri makedonsko proizvodstvo vrven kvalitet 2 godini garancija,so moznost da odberete modeli ,dimenzi i boji.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim