Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Shank stolica

3 000 MKD

4 000 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Rojal Invest Dje 16:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Se prodava mn malku koristena shank stolica za ispraveno sedenje so teg dole
Kazete zbogum na bolite vo grbot poradi dolgoto sedenje . Se podesuva na poveke visini
Idealan za pred kompjuter
Kupena 10.000den se prodava za 3.000den.
Rojal Invest
Градежни материјали,фасади и изолации,бои и лакови, ламинатни подови, керимички плочки и туш кабини, кади и санитарии, гипс картон систем,огрев,алати и опрема...обезбеден превоз и машински истовар,стручни совети и ,повеќе на www.rojalinvest.com.mk
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул.Србија бб Tregoje në hartë
076 381 813 075 448 018
http://www.rojalinvest.com.mk/
Rojal Invest
075 43 26 26
Leaflet
Rojal Invest
Ncomputing X550 celosno ispravni 1 500 MKD
Alarmen ured centrali i senzori 1 000 MKD
Gusani Guseni radijatori radiatori radijator -
Sank stolica crvena 3 500 MKD
Në fillim