Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAKLENA MASA

2 000 MKD

4 000 MKD

Shitet nga: Kate 30 Nën 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Staklena masa so dimenzii:
Sirina 60 cm
Dolzina 110cm
Visina 45 cm
Leaflet
Në fillim