Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

POLOVNI MASI

2 500 MKD

Shitet nga: Ангел 31 Mar 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtip
Се продаваат половни маси. Наменети се за ресторан но можат да се користат и за домашни услови. Големината на масите е 120 см х 80 см. Се продаваат 12 маси. Цената е во зависност од состојбата на масата и се довижи од 2000 до 3000 денари за маса.
Ангел
078/ 322 896
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione