Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masi i stolici Tavolina dhe karrike

0 MKD

Shitet nga: Dekor Moment GM 26 Shk 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se izdavaat masi i stolici za ketering za:
- Svadbi
- Vencavki
- Veridbi
- Rodendeni
- Sunet

Jepen me qera tavolina dhe karrike per:
- Dasma
- Martesa
- Fejesa
- Kanaxhexhe
- Suneti
Dekor Moment GM
070619817
Në fillim