Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Drveni stolni lambi

0 MKD

Shitet nga: Viktorija 18 Nën 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Se prodavaat unikatni racno izraboteni stolni lambi od drvo. Visinata na lambite iznesuva 40 cm i 50 cm. Preporaclivo e da se koristat led sijalici za istite.
Viktorija
076-444-194
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione