Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sveki

650 MKD

Shitet nga: Miro 22 Nën 01:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Свеќи за гламурозен и луксузен изглед на вашиот дом, декоративни свеќи со лого или слика по ваша желба кои се рачно изработени по многу поволни цени!
Тел. за контакт 076/252-705
Në fillim