Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOVOGODISNA ELKA

4 000 MKD

Shitet nga: MAJA 22 Nën 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam novogodisna elka 1,70 m , so komplet lampioni i rasveta kupena od Grckata Firma "Vicko".
Leaflet
Në fillim