Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prekrivaci za trosedi dvosedi agolni garnituri

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Oven Textil 22 Pri 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Sieme sekakov vid na lasticarki za garnituri trosed dvosed fotelja,prekrivaci za stolici,,cosnik, vrven kvalitet od pamucni,poliester,frotir,prekrivaci za spalni.obicni prekrivaci,petosed.sestosed,stolcinja i prekrivaci za stolici za restoranti so ili bez lastik
Boi:bela,prlava bela.med boja ,kajsija.kafeni,bordo,crvena,plava,i uste nad 15 boi
NOVA VRSTA NA PREKRIVACI !!

Na golemo i malo,Po Naracka!!

Oven Textile
Skopje,Macedonia

00389 (0)2 2624 475
00389 (0)70 437 432

Dostava do vasiot dom!!

SEZONSKI POPUST!!!
Oven Textil
070 437 432
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione