Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nadvoresna detska igroteka

8 000 EUR

Shitet nga: Violeta Dje 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Lodra

Se prodava detska igroteka so slednite rekviziti:
Topoganot koj sodrzi tri lizgalki so razlicna dolzina
Dve lulaski postaveni na metalna konstrukcija
Edna klackalka postavena na metalna konstrukcija...
Rekvizitite se vo odlicna sostojba I se malku upotrebuvani...
Telefon za kontakt 076310210 Violeta
Violeta
076310210
Leaflet
Në fillim