Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Tocak za dete

3 000 MKD

Shitet nga: Danica 27 Maj 06:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Lodra
Се продава точак за дете скоро неупотребен (10 пати употребен) купен во локо кроко. Скоро ново е точачето мн добро е очувано.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione