Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nisalka lizgalka i podloga za igranje

3 000 MKD

Shitet nga: Darko Ristovski 21 Maj 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Lodra
Нишалка железна цврста со подесување.- 3500 денари
Лизгалка голема BILDO 203x60x134 (како нова) - 4000 денари
Две преклопни подлоги за играње ( како нови ) - 800 денариDarko Ristovski
078335814
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione