Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Krevetce

0 MKD

Shitet nga: Daniela 30 Pri 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Krevetce skoro novo zaedno so dusece i nisalka. Mozi zaedno ili posebno. Cena na krevetceto 3000den a na nisalkata 800den
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione