Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Detska Kolicka + transporter

100 EUR

Shitet nga: Sanja 18 Pri 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Квалитетна Комбинирана Детстка количка (2 во 1) која можете да ја користите како количка и како транспортер.

На рамката може да се монтира детско столче за автомобил од групата 0+ (транспортер)

Предните тркалца може да се вртат 360 степена, а може и да се фиксираат.

Заштитниот покрив (Сенката) има заден дел за аксесоари и чаша/шише.

Наслонот на грбчето може да се регулира на неколку позиции и позиција за лежење.
Покривка за нозете

Подлогата за нозете има 2 позиции.

Со ултра модерен дизајн и функционалност, количката е исклучително лесна за управување.


Кликнете на линкот за повеќе информации
https://nama.mk/proizvod/detska-kolichka-2-vo-1-lea-cangaroo-poveke-boi/
Leaflet
Në fillim