Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Detska lulaska 2 parcinja

1 800 MKD

Shitet nga: Дорота Серафимовска 04 Shk 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Detska lulaska, pogodna za upotreba i nadvor i vo soba, se sklopuva i ne zazema mnogu mesto.
Дорота Серафимовска
075 294 680
Në fillim