Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kolicka i transporter vo odlicna sostojba

40 000 MKD

Shitet nga: Emilija 24 Mar 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Количка, транспортер и торба од брендот STOKKE во одлична состојба, скоро не користена... Цена на нови 74 000,00 за споредба!!!
Emilija
078353603
Leaflet
Në fillim