Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sterilizator Philips SCF274

2 200 MKD

Shitet nga: Дорота Серафимовска 04 Shk 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
sterilizator za bebeski sisinja, cucli i dr. Ednas koristen, mnogu dobro socuvan so polnac i elektronsko upatstvo za upotreba.
***gratis*** -2 nekoristeni racni pumpici za izmolzuvanje
Дорота Серафимовска
075 294 680
Në fillim