Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Komplet detska soba

20 000 MKD

Shitet nga: zaneta 05 Sht 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
dvospraten krevet so izmegu plakar i od strana skali so fioki,rabotna masa,detski tepih,perde i luster,dusek za spienje-relax
Cenata ne e fiksna
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione