Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bebeshka kolicka i tocak

3 000 MKD

Shitet nga: Beti 18 Pri 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava bebeshka kolicka vo odlicna sostojba. 3000den. I mal tocak na tri trkala 2.500den.
Leaflet
Në fillim