Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DETCKO KREVETCE

5 500 MKD

Shitet nga: Vladimir 29 Korr 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava detcko krevetce so dusek vo odlicna sostojba
Od ednata strana so mehanizam za spustanje.
Dimenzii 1.20 na 70cm
Vladimir
078235968
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione