Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Detska kolicka, bebe transporter. Transporter kola

120 EUR

Shitet nga: Daniela 03 Tet 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Detska kolicka donesena od USA, socuvana so dodatok transporter za bebe.
Detskata kolicka e za bebinja i pomali deca.
Bebeskiot transporter se postavuva i na kolickata.
So kolickata i bebeskiot transporter idat dotatoci za zimno/letno vreme i torba.
Poklon dopolnitelen transporter za kola, za bebe ili mali deca.
Daniela
070222169
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione