Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Detska kolicka i kengur

5 000 MKD

Shitet nga: Branko 27 Qer 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava detska kolicka marka"CAM" cena 4500den i se prodava kengur marka "BERTONI",voopsto ne koristen, cena 1200den.Za kupeni dve raboti ima popust.Cenata ne e fiksna.
Në fillim