Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kolicka za bebe i transporeter

3 700 MKD

Shitet nga: Aleksandar 02 Dhj 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava :

1. Kolicka za bebe Brevi-Ginger so pozicija za lezenje i navlaka za dozd. - 3700 den

2. transporer ABC Design - 1700 den

Kolickata I transporterot se posebno , ne se kompatibilni.

Dvete se nekoristeni ostatoci od zatvorena prodavnica pred nekolku godini.

Cena zaedno 5000 den
Aleksandar
070286846
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione