Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kolicka Baby Star

4 500 MKD

6 000 MKD

Shitet nga: Olivera 01 Jan 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam kolicka Baby Star, malku koristena, na poveke nivoa od lezecka pozicija do pozicija na sedenje. Rackata za vozenje moze da se menuva vo zavisnost kako sakate da go vozite bebeto. So nea vo komplet ide i torbica za peleni.

Prodavam i koritce za banjanje OK baby koristeno nekolku pati. (cena 800 denari)
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione