Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kada za bebe

1 500 MKD

Shitet nga: Maja 19 Qer 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam kada za bebe so stalak, socuvana i malku koristena. Cena 1500 denari.
Leaflet
Në fillim