Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Krevetce za deca

4 999 MKD

6 999 MKD

Shitet nga: Krevet 26 Maj 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam krevet za deca i povozrasni,kupen od ikea so dimenzii 80 na 130 cm so toa sto e na śini i se zgolemuva do 190 cm, krevetot e so se dušek recisi neupotreben
Leaflet
Në fillim