Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Detska kolica

2 000 MKD

Shitet nga: Brankica 18 Nën 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava detska kolicka. Kolickata e vo odlicna sostojba, cuvana e doma. Sedisteto se mesti na tri nivoa (sedecko, lezecko I polusedecko). Odozdola ima golema korpa.
Informacii na telefon 070 360 234.
Cena moze I po dogovor.
Brankica
070 360 234
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione