Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Detski velosiped KENT USA

5 000 MKD

Shitet nga: Kiril Aleksovski 07 Dhj 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava detski velosiped KENT amerikanski 18'', star 9 meseci i mnogu malku koristen.
Kiril Aleksovski
071920743
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione